| PisyKiss a întrebat:

Help, please! Cum se numeste melodia care are un refren cam asa: "I don't know why..."?

P. S. Era cantata de o fata.

Răspuns Câştigător
| Byyb a răspuns:

Dya don't know

4 răspunsuri:
| PisyKiss explică:

Apropo, au dat-o la carcotasi miercurea asta: 14 dec 2011, cand dansau bebelusele

| mona01 a răspuns:

Norah Jones - Don't Know Why sau Rolling Stones - I Don't Know Why sau SoundGirl - Don't Know Why sau Moony - I don't Know Why nu stiu exact care e fiindca nu m-am uitat la emisiunde Funda?

| mona01 a răspuns:

Norah Jones - Don't Know Why sau Rolling Stones - I Don't Know Why sau SoundGirl - Don't Know Why sau Moony - I don't Know Why nu stiu exact care e fiindca nu m-am uitat la emisiune Funda?

| PisyKiss explică (pentru mona01):

Mersi mult! Cred ca este Monny - I don't know why, dar totusi mai astept raspunsuri