| copiludepresiv97 a întrebat:

Help plzz ajutati-ma va rog nu stiu ce sa fac am un telefon samsung galaxy ace. ca sa il deblochez sunt niste puncte pe ecran si eu nu am stiut codul de deblocare si acu s-a blocat imi zice " prea multe incercari de introducere a modelului! " si ma pune sa bag emai si parola am bagat dar nu merge ce sa fac crying cryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| ku990 a răspuns:

Incearca sa-l resoftezi daca te pricepi, daca nu du-te la un service sa faca asta

| Cristina_Ina_2000 a răspuns:

Nu stiu da si mie mi s-a intamplat asa si mama nu stie ce sa fac crying