| ViseMaicăVise a întrebat:

Help, TPU! Acesta este singurul loc in care imi pot spune problemele si pot primi cele mai bune metode de rezolvare. De aceea, va multumesc fff mult tuturor, pentru tot.
Deci un coleg nu ma lasa deloc in pace, de fiecare data cand ma vede imi spune "saru' mana", "pisi" si alte rahaturi, pe un stil "fernando de la Caransebes" (dat fiind ca eu NU suport manelele si nu sunt genul ala de fata "pitzi", "curva", cum vreti sa-i spuneti, chestia asta ma calca pe nervi; off topic: am scris fernando cu litera mica pentru ca baietasu' asta nu merita nici cea mai mica urma de respect)
Deci cum sa fac sa-i inchid odata pentru totdeauna gura? Daca il tratez cu indiferenta, mai rau face si daca ii zic ceva imi zice ca-l cheama pe frac'su, ca nu stiu ce... Am si stat in banca cu el, dar n-am suportat si m-am mutat solo laughing
Pai atunci imi cerea caietele, problemele la mate, temele sa copieze de la mine, si pe dracu, si pe lacu... (sunt cea mai desteapta din clasa, va imaginati voi)
Spuneti-mi, ce are cu mine? De ce nu pot fi ca celelalte fete, sa nu-i mai dau nimic si sa ma lase dracu in pace? crying Ms anticipat

9 răspunsuri:
| MatsuKeruGirl a răspuns:

Il tratezi cu indiferenta, daca iti mai pune alte porcarii:pitzi, saru-mana ...etc te faci ca te uiti in alta parte,intri in discutie cu altcineva, deci te faci ca,, ploua'' happy. daca nici asta nu functioneaza ii zici ca ai un verisor de 18-19 de ani ( daca chiar ai e bine, daca nu, poti sa-l sperii doar) si ca daca nu te lasa in pace o sa-l bata.alta solutie e sa-i zici ca ai un prieten, sa ii dai 3-4 lei unuia din scl si sa va prefaceti ca sunteti deja iubiti, ca sa zic asa. sau ii zici dirigintei, daca esti peste a5a.sper ca sfaturile astea sa-ti fie de folos, o zi buna si mult noroc in toate! :* :*

| AlexMercer a răspuns:

Spune-i alupigus si roagal sa citeasca invers! Pun pariu ca sunt silviu sau robi!

| Takocska a răspuns:

Pai unu poate ca e indragostiti de tinehappy. altu ii place sa bata joc de tine ca vede ca te enerveaza. Pai idee ar fi sa spui ca nu iti place ca ce face si daca nu te lasa o sa fie de rau si daca tot nu asculta dai o palma esti o fata fetele pot da linistit o palma la baieti. Ca un baiat normal nu loveste o fata mai ales pentru o palmahappy

| Tavy100 a răspuns:

Sa convingi pe cineva sa faca pe iubitul tau, sau ii zici ceea ce crezi CU ADEVARAT despre el, sau il tragi de par, dupa nu stiu ce o sa mai faca.

| AloAlo99 a răspuns:

Ce fraier...Te place dar daca n-o sa-l bagi in seama o sa se intarate mai rau,mai bine ai explici la capul lui gol si sec ca nu te intereseaza cum te face si ca sa-l disperi si pe el poti sa-ti bati joc si tu:Saru-mana mosule! Cocalar,Fernando,gasesti tu ceva care sa-l dispere,daca nu ai spui dirigintelui|dirigintei(daca nu le prea pasa poti sa zici unui profesor|profesoara caruia ai place sa dea pedepse, asa ma dispera si pe mie unu de a 8, si i-am zis profei de geografi(e putin mai nebuna, drastica, stiti voi)daca nu termina inseamna ca e obsedat de tine si n-ai ce face). Mult noroc cu *Fernando*!

| 12alex12 a răspuns:

Pentru ca e obsedat de senzati sa stea cu tine mata pe tine... Poti sa-i spui lu doamna profesoara.sau cel mai bine e sa ii zici ca ai un iubit si e bun la bataie si ca il bate si pui si tu un prieten sa se dea drept iubitul tau. funda

| ViseMaicăVise explică:

Hmm... dupa cum ati spus voi, ca ma place, e imposibil. Nu-s o mare frumusete, deci...
@ あなたは私の愛です, da, am un var, dar are 15 ani si e super musculos. Cred ca l-ar bate mar laughing
@ Trifu TeodorCristian LOL, frate, de unde le scoti? Chiar as putea sa i-o zic...

| extremboyy a răspuns:

Simpul spune-i tare in fata ca e enervant si ca nul mai suporti.
A si ii place de tine dar nu stie cum sa-ti spuna asta iti zic sigur.