| anonim_4396 a întrebat:

Help TPU! mi-am facut o pagina dar am facut-o de pe facebook-ul meu. Si acum vreau sa sterg acea pagina, dar nu stiu cum, pentru ca nu vreau sa-mi sterg contul de facebook. Doar acea pagina. Dau fundita. E urgent :-s

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Logheaza-te de pe pagina ( adica cu pagina, nu cu contul tau de fb), dai la 'editeaza pagina' se gaseste sus apoi 'actualizeaza informatiile', dupa aceea 'modifica drepturile' in partea din stranga, si la sfarsit ' sterge pagina' ( e undeva mai jos.