| anonim_4396 a întrebat:

Help TPU. Toti copii de la mine din clasa sau si altineva imi spun ca arat bine. Dar eu cred ca nu. Chiar deloc. Daca va spun cum arat imi spuneti daca sunt urata?

Am:
- parul saten pana la umeri [ marog...trece putin de umeri, si e tuns in scari ]
- ochii verzi-albastri
- inalta [ 1.68 m - 60 kg ]
- nu ma machez in niciun caz
Si multi baieti se uita la mine. Am 13 ani.
Cum ma considerati?

1 răspuns:
| Bob a răspuns:

Din descrierea ta mie imi pare ca esti frumoasawinking (mie imi plac fetele cu ochii albastrii-verzi), asa ca nu mai fi asa de complexata.
Daca erai cocosata cu nasul mare plin de negi, atuci ce mai ziceai? Relaxeaza-te si traieste-ti viata!