| ella_7332 a întrebat:

Help! urgent big grin

vreau si eu o compunere descriptiva big grin [ fara personaje, fara actiune ]

Dau funda pe loc big grin

Răspuns Câştigător
| Squmppaaaa a răspuns:

Pai fa o compunere doar cu descriere...si eu a trebuit sa fac asta.descrie natura...foloseste expresi specifice lucrului despre care vrei sa scrii.succes.funda:*

5 răspunsuri:
| Squmppaaaa a răspuns:

Ms de funta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea dsa nu gasesc toate compunerile descriptive sa apeleze la aman2 rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie despre iarna ca maine dau teza la romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatio singura ce sp ala de mai jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu sti sa faci vad ca esti destul de mare esti lenesa si vrei sa iei note bune pe munca altuia