| MistarGoGu a întrebat:

In copilărie v-a " Lovit talentu " lui Picasso "? Cati pereti din casa au cunoscut " urma " talentului vostru? Vai piticu iar a pictat-o pe Monalisa din vecini!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Culmea este ca eu cand eram mic nu desenam pe pereti ci pe foile pe care mi le dadeau parintii, chiar imi luau bloc de desen si pe acela ma jucam, coloram,'pictam' mai tarziu
deci peretii au fost safe

| dullcat a răspuns:

M-a lovit si am desenat pe foi in majoritatea timpului.O singura data s-a intamplat pe pereti, dar apoi am inteles ca nu-i ok. laughing

| Lupică27 a răspuns:

Da, am desenat cateva chestii, nici nu mai tin minte ce.
Tu?

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

După 2 'tentative ' si 4 palme la curu gol am trecut la blocul de desen!

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Atunci era tapet sau huma pe pereti NU lavabila cu microsfere ceramice ca azi... Haha ce vremuri!

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Pai asa am avut si eu pentru ca am locuit intr-un bloc construit in 1964.

| Felissa13Eden a răspuns:

M-a lovit, da, dar am fost un copil responsabil. Imi placea sa pictez doar pe pânză, sau hartie.

| MistarGoGu explică (pentru Felissa13Eden):

Se manifestă si in prezent sau a fost o " toana " de moment?

| Felissa13Eden a răspuns (pentru MistarGoGu):

Încă mă agresează talentul, da.