| BlancaFantasma a întrebat:

Help va rog! trebuie sa ma duc la un majorat sambata la un coleg.si nu stiu cum sa`mi fac parulsad eu il am ondulat si are mult volumx( deci daca imi fac baie imi sta infoiat ca naibalaughing as vrea sa mi`l dau cu spuma sa mi se vada buclele mai bine dar nu stiu cum ca am mai incercat si nu`mi iasa bine deloclaughingimi spuneti si mie cum sa fac sa`mi iasa bine si sa nu mai am atat de mult volum? va rog! fundalove strucklove struck

2 răspunsuri:
| roxana_3177 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti evidentiezi buclele nu stiu ar trebui sa ti-l ndrepti cu placa, sa iti faci tu bucle cu ondulatorul si sa te dai cu spuma, asa vor sta cu siguranta in ce pozitie vrei uh... distractie placutakiss

| dyav0litza a răspuns:

Intinde-l tot cu placa si dupa aia poti sa-ti faci tot cu placa niste bucle pe deasupra arata ft frumos asa mi l-am facut eu la o nunta...sau ti-l faci tot bucle ti-l dai pe tot intr-o parte si il prinzi cu niste agrafe in spate