| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa mai fac deoarece am un par foarte dificil... Trebuie sa fac baie zilnic pentru a mi se aseza parul, si nu am timp in fiecare dimineata sa fac baie inainte de a pleca la scoala! A 2-a zi dupa ce fac baie nu-mi sta deloc bine parul, numai are nici volum, nimic... Am incercat de toate; chiar daca il indrept, il fac ondulat cu spuma, il las desfacut, prins, a 2-a zi sta rau! crying

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am cam aceeasi problema si am scapat de ea... iti recomand spray de par de la Gliss

| Emeraude a răspuns:

Incearca cu balsam, eu stiu ca aseaza parul.