| BlancaFantasma a întrebat:

fetelor eu am parul ondulat, insa mi se strica buclele dupa ce`mi fac baie si imi sta cam in toate directiileoh go on ideea e ca folosesc spuma ca sa`mi definesc buclele, dar degeaba. ori dau eu cu putina spuma, ori nu stiu sa o folosesc ca lumealaughingca nu observ nicio schimbare.imi spuneti si mie cum obtineti niste bucle superbe folosind spuma de par?happy

2 răspunsuri:
| DoarUnCopil a răspuns:

Probabil folosesti putina spuma. si mie mi s-a intamplat la fel cand am folosit spuma desi credeam ca nu am folosit putina..adica..aveam destul dar dupa aceea am folosit MULTAAA spuma si cand s-a uscat parul arata bestial

| Bianca101 a răspuns:

Si eu am parul cret si la fel folosesc spuma pe care o aplic pe parul putin umed apoi usuc parul cu uscatorul de par, intotdeauna cu capul aplecat. Daca il usuci bine, ar trebui sa se aranjeze ok dupa.