| BlancaFantasma a întrebat:

Help va rog! trebuie sa ma duc la un majorat sambata la un coleg.si nu stiu cum sa`mi fac parulsad eu il am ondulat si are mult volumx( deci daca imi fac baie imi sta infoiat ca naibalaughing as vrea sa mi`l dau cu spuma sa mi se vada buclele mai bine dar nu stiu cum ca am mai incercat si nu`mi iasa bine deloclaughingimi spuneti si mie cum sa fac sa`mi iasa bine si sa nu mai am atat de mult volum? va rog! fundalove struck

1 răspuns:
| anuska a răspuns:

Poti sa til intinzi cu placa si dupa aia sa iti faci buclele
crede-ma iese foarte binewinking:*