| Loola_9927 a întrebat:

Help! love struck Cum sun in Italia din Romania? De pe mobil pe mobil? Ce prefix scriu? Sa fiu siguraa ca merge! Eu stiu ca persoana din Italia are reteaua WIND.happy >HELP=Fundita :*!

Răspuns Câştigător
| cici_6785 a răspuns:

Daca suna pe mobil nu are nevoie de prefixul orasului, iar prefixul Italiei e 0039.

6 răspunsuri:
| cici_6785 a răspuns:

0039 e prefixul italiei

| Loola_9927 explică:

Daca conteaza, eu is pe Orange happy

| EpicWIN a răspuns:

Prefixul Italiei este +0, dar ca sa efectuezi un apel corect, trebuie sa stii in ce oras sta persoana aceea. De aceea iti dau link-ul acesta : http://www.exportbureau.com/telephone_codes/city_italy.html, Pui prefixul, urmat de numarul persoanei care vrei sa suni. Funda?

| Chirculescu_Ionela_1976 a răspuns:

Ionelachirculescu@yahoo.com parolagkz53jiazl

| Chirculescu_Ionela_1976 a răspuns:

Cum pot da mesaj din Romania in Italia?

| Veliscu_Cornelia_1968 a răspuns:

Cum sun pe mobil in cehia