| TwEEty_9286 a întrebat:

Helppp meecrying nu pot sa deschid nici un joc pe facebook si imi apare asa:The page isn't redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

* This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept
cookies.

funda

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

1] Intra in 'Tools' (din bara de meniu de sus), acceseaza 'Options', 'Privacy' si apoi apasa pe butonul 'Show Cookies...'.
2] O sa iti apara o alta fereastra mai mica, unde poti sterge informatiile salvate de catre browser. Click 'Remove all Cookies'.