| pinklov3 a întrebat:

Heywinking
A fost aseara (24.aug.2013,sambata) un film pe TCM in care niste elevi plecau cu avionul intr-o excursie la Paris dar inainte de decolar unul din elevi a visat ca avionul va exploda si s-a dat jos din avion cu inca cativa elevi si o profesoara dar dupa ce a decolat avionul chiar a explodat si dupa ziceau ca au schimbat planul mortii si ca trebuie sa isi dea seama de planul mortii ca sa nu moara si ei. Si unul dintre elevi, Tod, a alunecat in baie si s-a spanzurat de un lant iar prietenul sau a aruncat cu o carte intr-o bufnita (in geam) si cartea a intrat intr-un ventilator si la el in brate a cazut o bucata de hartie pe care scrie TOD( prietenul sau care murise in baie)
Stie cineva cum se numeste?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns:

Final Destination, dar nu stiu care, sunt vreo 6 din cate imi amintesc! Verifica si tu! te rog funda.