| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Hey. :)
Abia l-am facut :x
http://www.youtube.com/watch?v=FcfqQZlJXLU
Mie imi place ce a iesit.:)
Credeti ca aveti rabdare sa va uitati la tot, si sa-mi spuneti si mie niste pareri?
>:D<
multumesc :*

10 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Faine poze! Faina poveste cu adevar despre viata! Chiar am avut rabdare sa il vad, Ti-am dat si un comment ^_^Sper sa mai faci!

| redrosegirl a răspuns:

E superblove struck
Mi-au dat lacrimilelove struck
Felicitari si astept noi videoclipuribig grin

| girlloveboy a răspuns:

E super mistoo video am incercat sa fac si eu

| DonCorleone a răspuns:

A iesit super
am dat like :X :*

pls imi dai funditabatting eyelashes puppy dog eyes?

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Eu sunt mai sensibila`!straight face Shii` sa stii ca mi-au dat lacrimile`!:X Foarte frumos`! sa mai faci`!:X

| MisteriousMan a răspuns:

laughing Crede-ma ca eu acum am lacrimi pe obraz... aly_marya14 este id meu sa-mi raspunzi la cateva intrebari de exemplu : acest video este realizat dupa fapte reale? sau tu ai o imaginatie SUPER. Te rog baga id :* pa pa

| Satisfaction a răspuns:

Eu...am plans! Plang foarte repede. Este punctul meu slab. Ce sa zic... felicitari! Chiar te pricepi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos...likewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutze oze si videoclipul si melodia si mesajele si sa stii ca ai dreptate si ap sa mai faci video din acestea ca sunt chiar dragute.

| Pitic_9793 a răspuns:

Deci, povestea scrisa de tine m-a facut sa plang crying E foarte trista, dar cam asta se intampla in general straight face

Felicitari pentru acest videoclip! happy