| LovelyBitch a întrebat:

Hey! Acuma am sa pun si eu o intrebare stupida numai nah ii serioasa. Vreau sa vad daca ma poate ajuta cineva.Cine este dispus sa plateasca 2.48 euro ca sa primesc eu 100 de Stardollars pe Stardoll... Daca vreti sa ma ajutati dati-mi nr de telefoj pe privat.Trebuie doar sa trimiteti un mesaj la cineva, o sa va spun eu la ce numar cuun anumit text care mi-l da si atata.Costa doar 2.48 euro.Cine are Euro-centi su nu are ce face cu ei, spuneti-mi.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Crezi ca lumea e asa de neinteleapta incat sa nu foloseasca acei 2, 48€? Nimeni nu te va ajuta fiecare depinde de el insusi.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mda.cu siguranta vor fi sute de doritoristraight face

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Ce fripturista esti.

| LovelyBitch explică:

Fara caterinca.ma ajutati sau nu comentati

| LovelyBitch explică:

Poate is oameni ce nu au ce face cu banii asa ca mai lasati-ma

| daddu a răspuns:

Banii aia mai bine i-as da unor oameni saraci, fara adapost decat sa ti bag tie intr-un joc stupid.