| BlueLagoon97 a întrebat:

Cine are cont pe sd happy? caut pe cineva care sa imi faca o reincarcare de 2, 48 euro de stardollars in schimbul a 4 haine la alegere din dulapul meu ( DKNY, HB rare, ELLE) big grin numele contului este ilikecherrypie. pentru detalii cum ar fi cum aveti de gand sa faceti reincarcarea trimiteti mi un mesaj pe stardoll ^^. xoxo

1 răspuns:
| alexiafluture a răspuns:

Hey,vreau sa facem o "afacere" adica iti dau 3 conturi de stardoll unul de 4 unul de 6 si unul de 16 la schimb contul tau vrei. Ti-am trimis cerere pe stardoll