| Dominicc a întrebat:

Hey! Aici! pentru cei care au blog sau site

Ce faceti? Ma gandeam sa imi mai gasesc de lucru. Asa ca o sa apelez la voi!

Aveti blog, site etc?! Ce vreau sa fac eu; sa imi mai gasesc de lucru, bine nu la nesfarsit si fara limita. Pentru 2/3 persoane.

Va fac un poster sau o imagine a blogului, siteului. Sau un header. Banner. Ceva legat de imagine. happy Nu vreau in schimb decat sapuneti un link de la portofoliul meu.

Astept sa ziceti aici cam ce ati dorii si cateva date.

o zi faina

1 răspuns:
| Wonderland a răspuns:

Mie nu mi-ar strica o imagine noua sau un header big grin pentru detalii lasa-mi mesaj pe privat daca ai vrea sa ma ajuti big grin insa nu prea am inteles cum ar trebui sa pun eu link "de la" portofoliul tau big grin ai putea sa-mi explici?