| FlorinDrg a întrebat:

Cine imi face si mie un banner in photoshop pentru blogspot/titlu blogului? Dau funda. Multumesc, astept raspunsuri.Va dau si adresa blogului sa vedeti despre ce este vorba www.florindrg.blogspot.com. Bannerul vreau sa fie in loc de "blogu'lu'florin".

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Blogul pe care îl căutaţi nu există. Cu toate acestea, numele florindeg este disponibil pentru înregistrare!

| Baton a răspuns:

Blogul tau nu mai exista tongue
l-ai sters sau l-ai mutat in alta parte?
si cat oferi pentru acel banner?

| FlorinDrg explică:

Www.florindrg.blogspot.com, imi cer mii de scuze.

| FlorinDrg explică:

"Cat oferi pe acel banner?" am zis, o funda :d, daca vrei o faci de placere ca nu iti ia mai mult de 5-10 minute dar vad ca pe criza asta romanul se gandeste numai la banihappy

| FlorinDrg explică:

Il pot face si eu dar am desktop-ul stricat, sunt pe un laptop care e mai vechiutz si nu merge ps pe el...