| Bas_4161 a întrebat:

Hey all! Ce meldoii de Craiun mai stiti?big grin preferatele mele sunt : Cascada-last Christmas si Train-Shake Up Christmas. Ceva de genu caut.

Răspuns Câştigător
| angeliqdream a răspuns:

Christmas Must Be Something More - Taylor Swift, Santa Baby - Taylor Swift, Selena Gomez - Winter Wonderland, Mariah Carey - All I want for christmas is you, Mariah Carey - Santa Claus Is Coming To Town, Hilary Duff - Jingle Bell Rock, Mariah Carey - O Holy Night sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| Bas_4161 explică:

Multumesc :***