| andrada a întrebat:

Hey all :*
Cum sa fac sa nu mi se mai vada prietenii pe facebook?
Funda pentru cine explica cel mai detaliat big grin

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Mergi la setari de confidenţialitate, dupa iti apare acolo sus Conectare pe Facebook, dai click pe Vedeți setările si de acolo te descurci tu iti apare Să-ți vadă lista de prieteni.Dai pe
Doar eu. Bafta

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

--> Sa nu ti vada oameni straini? Daca da atunci faci asa:mergi la editeaza profilul meu si apoi in stanga pe pagina apare in ordine:informatii de baza, poza de profil, prieteni si familie.etc.Sub aceste categorii scrie:Mergi la setarile de confidentialitate pentru a controla cine iti poate vedea informatiile din profil.Nu poti da clik pe toata propozitia dar vei da clik pe:"setarile de confidentialitate " aceste cuvinte sunt scrise cu albastru.De acolo iti setezi ce nu vrei sa vada oamenii straini in profilul tau.

---> Bafta! puppy dog eyes