| anonim_4396 a întrebat:

Cine îmi poate explica cum fac contul meu facebook să nu-mi vadă nimeni prietenii, nici chiar prietenii mei pe ceilalți prieteni ai mei?

Răspuns Câştigător
| NicoleSova a răspuns:

Daca ai timeline, du-te pe profilul tau, apasa pe ferestruica cu prieteni, si apoi in partea dreapta de sus iti va arata "edita" si "cauta prieteni". Apasa "edita" si selecteaza cine iti pot vedea prietenii din lista ta. Succes

4 răspunsuri:
| NicoleSova a răspuns:

Buna. Te pot ajuta eu. Dar tu ai timeline?

| NicoleSova a răspuns:

Cu placere laughing

| Floris83 a răspuns (pentru NicoleSova):

Cum fac să-mi apară adresa de email pe facebook?

| Lem0n112 a răspuns:

Pe pagina ta de profil, dai la Edit profil. In pagina care se deschide, in stanga e o lista.Click pe Friends and Family si in fereastra care se deschide click pe triunghiul mic din dreptul lui Friends si se deschide lista cu optiuni. Selectezi Only me, adica sa poti vedea numai tu si apoi nu uita sa salvezi si gata!