| AdrianaSmileBă a întrebat:

Hey all:*cryingcrying

m-am certat cu cea mai buna prietena a mea, ea a fost cu un baiat si mi-a zis numa mie si inca la o prietena, si eu am uitat si i-am zis la un baiatx(cryingcrying...ca ea a fost cu baiatul acela...si acum baiatul ala ce i-am zis o sa zica la toticryingcrying

si prietena mea (cea mai buna)crying s-a suparat pe minecrying

ce sa fac ca sa ma iertecryingcryingcrying?

daca nu dati-mi niste statusuri triste de prietenie ca sa scriu la statusu pe mess...:]
si sa isi dea seama ca imi pare raucryingcryingcrying

mersi TPU:*crying

Cel mai bun raspuns primeste funda! + vot!

Răspuns Câştigător
| cess a răspuns:

Primul pas spre iertare este sa recunoastem ca am gresit. si daca spui ca sunteti cele mai bune prietene,cu siguranta tineti una la alta. incercati sa vorbiti frumos si va intelege :* nu te panica, in orice greseala, exista si o iesire big hug bafta