| anonim_4396 a întrebat:

Hey all. happy O sa imi cumpar un Ipod tocuh 4g. Are inclus internetul pe el, sau trebuie sa cumpar cumva? big grin FUNDA

Răspuns Câştigător
| Jolieღ a răspuns:

Are wi-fi din cate stiu euwinking. Adica poti sa te conectezi la wireless. Funda?

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Din categoria ipod si ipad deocamdata nu sa infiintat un sistem pentru internet deoarece nu au slot pentru cartela sim. fara cartela sim te vei putea conecta la internet doar prin reteaua wireless pe care o gasesti prin oras pe langa blocuri parcuri pub-uri terase hoteluri etc etc. wirelessul este singura sursa de internet pentru ipod. eu unul iti recoman un iphone 3g. am eu unul de vanzare. contact condreavaly YM 0760297634