| crst90 a întrebat:

Se poate folosi internetul pe care-l am inclus in abonamentul de mobil in strainatate? plec pentru o perioada in franta si ma gandeam daca pot folosi netul romanesc sau trebuie sa imi cumpar de pe acolo o cartela preiad.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca folosesti internetul mobil in roaming o sa faci un cost suplimentar de te indoi. Ia ti de acolo

| Jipa95 a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi de acolo. Odata ce ai trecut granita treci pe roaming.

| Otilia_Hrituc_1999 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi. Dar atunci cand deja ai trecut de Romania(granita romana) nu mai ai internet. Fundiita?