| LastSong a întrebat:

Hey :*. Am avut yahoo messenger 11.5 si nu imi mai merge...imi da o eroare cand ma loghez straight face [am incercat sa-l insalez si reinstalez dar degeaba] mi-am descarcat yahoo messenger 9 dar nu pot vedea arhivele straight face si acum mi-am descarcat yahoo messenger 12 dar cand imi scrie cineva se blocheaza... Va rog ajutati`ma cryingcrying! Urgent! Funda mare ^

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Dezinstalează, şterge toate fişierele care mai rămân. Intri în My Computer, sus dai la Tools, Folder Options, View, şi bifezi Show hidden files and folders, ca să îţi apară şi fişierele ascunse. Acum cauţi în Documents and Settings, în partiţia cu Windowsul, în fişierul cu numele userului tău, fişierul Applciation Data, şi ştergi de acolo Yahoo! De asemenea, intră în Local Settings, Application data şi ştergi fişierul Yahoo.
După ce ieşi, nu uita să bifezi înapoi setarea, să îţi ascundă fişierele, că poate o să ţi se pară enervant să vezi tot felul de chestii ciudate prin pc.
Apoi încearcă să instalezi din nou 11.5, sau o variantă mai veche. Dar să ştii că o să pierzi arhivele pentru totdeauna.
Încearcă aşa, mie mai îmi funcţiona când aveam câte-o problemă happy