| TheonaBlood a întrebat:

Hey! Am cumparat de pe internet acum cateva zile o bluza care are pe ea niste stelute, ei bine ele au cazut, o parte dintre ele, chiar dupa ce am terminat de probat bluza. Intrebarea mea este: cum as putea sa le lipesc la loc, fara sa la cos, pentru ca nu au gauri ca paietele?

Raspunsul cel mai folositor primeste funda :*!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Le poti lipi cu super glue

| Irena97 a răspuns:

Fara poante, cu superglue.

| Bijutierul1 a răspuns:

Cu Superglue, pui pe un cartonas lipici si cu un varf de ac iei lipici de pe cartonas si pui pe steluta dupa care o lipesti pe bluza, iar daca nu esti multumita exista un departament la OPC care se ocupa de firmele din uniunea europeana care nu doresc sa faca retur la marfa (putina lume stie ca marfa comandata pe internet se poate returna fara probleme!)

| dariti a răspuns:

Pai daca chiar nu vrei sa le cosi,, cu un lipici special sau chiar le poti duce la croitor big grin Fundita? big grin