| ghost_3896 a întrebat:

Hey! Am decis cu prietenele mele cele mai bune sa ne punem porecle trasnite. Nu prea am imaginatie. Ma puteti ajuta va rog?puppy dog eyes Funda

Răspuns Câştigător
| Lollάღ a răspuns:

Mumulina
Buburuza
Morcoveata
Bibi
Flocicica
Creata
Bubulina
Purcica
Moby Dick
Maimu
Turturica
Vipera
Ciufulici
Marmota
Pisy
Cotoroanta
Mucigiai
Tutzi
Fify
Miss Piggy
pupoo
Zappa
Inna
Beibii
Brotacel (dacă ai ochii verzi)
Spiridusa
Robotzica
Zonzonica
Shtrumfitza
Iaurtel
Caprioara
Floricica
Papusica
Ursulet
Porumbita
Pasarica
Minciunica
Portocala
Craiasa
Bebe
Zozole
Zozo
Zuzu
Zuzy
Zuza Nebuna
Bobo
Bubb Babb
Bubu
Bubulina
Blonda
Ciufy
Fluffy
Fifi
Lulu
Lala
Supradoza de vise
Traficanta de mentosane
Bibi
Babb
Bubb
Creata
Veve
Iisha
-Nebunealaa`
-Tzupy
-Pastilutsa.
-Beculetss.
-Bubu
-Kiduu`
-Boob`
-Iio
-Iisha
-Blondii`
-Pingu`
-Iiloo
-Creata
-Puki
-Pickaciu [ sau cum se scrie. Se pronunta Picaciu ]
-Lolii`
Buffy
Parcy
Bombonel
CRestoiu
Goamnga
Gogosica
BeBe
Strunfitza
bitza
vuvuruza

3 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Nujtiu,uite cateva:

Pisi 1; Pisi 2; Ciufix; Ciumapanx; Lulu; Bisu`; Pusu` (de la pusa adica papusa tongue ); Misa; Beky; Beyonce laughing); Punk; Ciuf; Guufi; tractorash; Shobo; ...astea`s in general. daca nu iti plac spune-ne macar numele voastre poate gasim ceva mai bunwinking

| JoBrooks a răspuns:

Pai da as si stii cum arata prietenele tale ce'asi spune: de ex. eu am o colega cu parul cret si i'am pus porecla "Pudy" de la Pudel laughing. Nici cum le cheama nu stiu, dar daca mi'ai spune ti'as zice eu niste porecle super.

| Chhrisss a răspuns:

Zuzi,papy.astea miau vnt acum in minte.hadipparolling on the floor...