| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey,am facut un cont pe facebook si acum de cate ori intru imi apare :confirma adresa ta de e-mail nu stiu cum si ce sa fac...
va rog ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Klaryssa a răspuns:

Pai intri pe e-mailul tau si la mesaje iti va aparea confirma adresa ta de facebook, da clik acolo si Gata! :*

| BfmvMT a răspuns:

Intrii pe email si gasesti emailul, s-ar putea sa fie in spam, si dai click pe linkul care iti apare. Daca nu ai cerut sa ti se confirme dai " anulare" atunci cand iti apare aia pe facebook!