| adi021 a întrebat:

Sal TPU, puteti sa ma ajutati? Am cont pe facebook si am vrut sa-mi fac altul dar ala vechi sa-mi ramana.Mi-am facut altul tot pe aceeasi adresa de mail, si acum cand intru pe facebook-ul ala vechi a disparut? imi apare asta nou da ala vechi unde e? ma ajutati va rog funda

Răspuns Câştigător
| eu1996 a răspuns:

Te ajut eu.
Trebuie sa te conectezi pe noul cont si sa dai la setarile contui.
Acolo gasesti adresa de e-mail (trebuie sa iti mai faci un id de mess nou pentru ca iti mai trebuie un e-mail) si pui un e-mail de al tau nou dupa care dai salvea si dai din nou la setarle contului si iti stergi adresa de e-mail de la contul pe care l-ai pierdut si dupa aia de pe contul cel nou te cauti pe faceboook la prieteni pe contul cel vechi ca sa iti gasesti adresa de e-mail pe care ti-au dat-o cei de la facebook de exemplu a mea este adrian. pintilie.144@facebook.com si aia poti sa o vezi la oricine.Acum te vei putea loga cu acest e-mail pe vechiul cont dar daca vrei poti sa intrii iar la setarile contului unde potii sa iti scrii adresa de e-mail cea veche pe care o aveai si gata!
Sper ca te-am ajuatat!

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Cum sa dispara facebookul? raised eyebrows si daca a disparut cum ai intrat pe el?laughing incearca sa explici si tu corect