| Madalina_8012 a întrebat:

Hey.am intrat la liceul andrei saguna sibiu si as vrea sa vad unde sunt afisate rezultatele pe net. vreau sa-mi cunosc colegii big grin

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=35&Lic=15

Da click pe care, dintre cele 2 clasa ai intrat :).

5 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.lasa-mi un msg in particular cu numele tau si judetul din care esti, iar eu iti voi da linkul cu colegii uhhappy

funda?:X

| TTdsIulia a răspuns:

Http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Default.aspx selectezi judetul apoi dai pe Specializarile ordonate dupa ultima medie. cauti liceul in acea lista si apoi dai pe acel numar scris cu albastru 30 de ex ...si iti arata toti colegii...

| mihaicaulea a răspuns:

Buna. Cred ca astea sunt cele 2 clase in care ti-ai putea cauta colegii! http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=35&Lic=15 Felicitari!

| Madalina_8012 explică:

Am uitat sa mentionez profil pedagogic educator invatator limba germana