| Rusu_Cristi_2003 a întrebat:

Ce profile sunt la Liceul Pedagogic Andrei Saguna Sibiu și cu ce medie se intră și din ce materii dau?

3 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns (pentru RAY):

Nu e bun ca nu arata toate profilele. Are si pedagocig si filo bilingv...
De exemplu liceul meu are profil pedagocig si de arte ce nu apar pe site-ul prezentat.
Apare in cazul liceului meu uman(filologie) si real(mate info)

| MiyukiChan a răspuns:

In primul rand, materii se scriu cu doi "i", iar profilele sunt urmatoarele:
Filologie 5.72
Filologie intensiv engleza 7.30
Daca mergi pe intensiv engleza dai la engleza un test mai greut, in schimb la filo normala dai la romana