| camyDinamovistaCool a întrebat:

Hey am jy eu nevoie de niste status care sal faca gelos pe un tip adica pe fostul meu ceva >idei?
fiti i voi putin malefici dap

1 răspuns:
| Diana_6198 a răspuns:

Nu mai sunt cum eram ACUM ZAMBESC, atunci plangeam..Nu mai iert MINCIUNI, nu mai cred in CUVINTE si privesc doar INAINTE!

Tu ca mine nu gasesti. Eu ca tine nu mai caut!

M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea.

Pentru un moment.Am crezut ca ma vei distruge.Dar uite-ma, acum sunt tare si chiar foarte dulce!

Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare.

Nu mai baga texte din astea. Uite-te putin la mine.Stiu ca te doare.cand ma privesti din departare. Uite ce-ai pierdut, si acum te pup de ramas bun! Pe zi ce trece.Tot mai bine-mi merge!

Poti sa faci ce vrei cu viata ta.Mie chiar nu-mi pasa.Mi-am dat seama ca fara tine.Viata e mult mai frumoasa!

Am Invatat Sa Suport.Viata E Grea.Dar nu Suport un TradaTor.Asta e Boala Mea.

S`a Schimbat Fata S`a Schimbat si Placa Vad ca Nu.tzi Convine acum Ca se`ntoarce Roata.Dar sa Stii ca de`acum Incolo aSa va Fi.Eu imi voi Bate joc Si tu vei Suferi!

Am Drumul meu acum Nu mai Vreau S`aud de tine.mi-a fost greu la Inceput Aqum mi'e bine Am Scapat de tine. Am Scapat de ToT Si NiciOdata la Tine n`am Sa ma Mai IntOrc!

Stii ca intr.o zi noi ne com revedea. Si`un simplu strain vei fi in privirea mea. Tu vei sti atunci ca nu mai sunt a ta. Ci a altuia.

Ce sa fac? Asta mi-e firea.Doar nu crezi ca in viata te inseala doar privirea.Tu plangi, mie imi vine sa rad.Si totusi te simt cum ma injuri in gand.

Iti va fi dor poate'ntr'o zi.cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.Destinul meu e altul.
:*Sper ca te-am ajutat!
FuNdItSa:X?