| Maiaaiaia a întrebat:

Hey,am nevoie de ajutor,caut o piesa nu stiu cine o cinta si nici cum se numeste, insa stiu ca la refren cinta ceva de genu I came to...si e de suflet asa, mai trista...cinta o tipa,voce frumoasasad FUNDA, va rog!

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Piesa e asta!
https://www.youtube.com/watch?v=k-ImCpNqbJw
E o piesa foarte frumoasa. Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| AditzaAditsssa a răspuns:

Mmm,greu de spus ce melodie e...adu-ti aminte inca un vers, sau macar cum arata tipa, daca e romanca, daca melodia e veche sau noua...

| Maiaaiaia explică (pentru AditzaAditsssa):

Problema e ca nu am vazut clip, am auzit-o ca fundal la Next top model sez 3. Piesa e mai veche si nu e romanca happy

| AditzaAditsssa a răspuns (pentru Maiaaiaia):

Cand ai vazut-o? saptamana asta?

| Maiaaiaia explică (pentru AditzaAditsssa):

Da,in momentul in care a fost eliminata Lavinia...)