| Veverita a întrebat:

Hey! am nevoie de ajutorul vostru.trebuuie sa fac o piesa de teatru cu o reclama sau orice altceva... dar sa fie cat se poate de funny si nu foarte vulgara...va rog sa ma ajutati nu am idei! dau funda si vot:*imi trebuie replici sau sa faceti o povestebig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi eu stateam la poarta si inventam cu niste colege niste povestioare,bazate pe cum se impiedicau de prag mereu profii si copii:
Tu, colega mea, mananci ciocolata cu pofta.Eu...ma uit.Deodata vine o profa grasa, imbracata in alb si cu o geanta d'aia XL.Se impiedica in prag,face ca un titirez, cade si isi prinde limba de chestiile de dupa prag, mai incolo.In durerea si frica agoniei mortii,se uita spre tine,ca eu sunt prea departe,si tu ii zici:,,Vreti o bucata de ciocolata?,,.
Dar ea nu mai apuca sa zica nimic si nici nu poate, ca moare.
Acum noi ne gandim unde sa mutam balena?
rolling on the floor
Zau ca as fi bun in coregrafie, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu apuca sa zica nimic, deoarece moare.Iar noi ne gandim:Unde oare sa mutam balena?:O