| Sirhandra a întrebat:

Hey =]. Am o intrebare: De ce pe internet avem TOTI tupeu, iar cand vine vorba sa vorbesti face-to-face, de abia de poti scoate un "ce faci" din gura raised eyebrows?
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| minaj a răspuns:

Asta inseamna ca esti o persoana sensibila (daca e vorba de o persoana de sex opus)...dar daca te certi cu cineva, si va aduceti injurii si alte amanintari. pai cum zice si Nane: "Pe strada sclavi, da' pe net batausi si hoti!
"

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, na! De ce generalizezi? Cum ai ajuns tu la concluzia decisivă, specificând acel "toți" editat cu majuscule?
Depinde de persoană, nu poți s-o etichetezi din "prima"! Mai sunt si persoane timide printre internauți big grin! Ai răbdare, persoana în cauză de care te-ai lovit poate fi o persoană foarte deschisă si comunicativă, dar dacă acum tace, mai încolo nu o vei mai putea opri happy! Se zice să ai grijă ce-ți dorești...

| ILoveTacos a răspuns:

Pentru ca nimeni nu te cunoaste sau pentru ca nu esti fata in fata cu acea persoana si nu ii poti observa reactiile.E mult mai greu sa minti o persoana privind-o in ochi....Pe acelasi principiu se bazeaza si intrebarea ta.

Sper ca am ajutat!