| Coriii a întrebat:

Hey!
am o mare problema cu cocalari astia
am pus o intrebare gen : ce pot face maine... ca sunt de servici p scola...
si sau gasit 3 cocalari... si zic tot felul de cuvinte
bai fratilor... da stiu traim in Romania aici se poate intampla orice
dar nici chiar in halul asta
eu doar am pus o intrebare
astia nu pot spune un cuvant fara a incepe cu o perla dea lor

ce parere aveti despre CoCALARI astia

9 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ai picat de fazan! data viitoare fii atenta cum vorbesti pentru ca limba romana este plina de subantelesuri

| YOLO3e333 a răspuns:

Bag ceva in ei de handicapati. Ii ajuti pe strada cu manelele date la maxim pe 3 telefoane imbracati cu pantaloni albi mulati si camasi albe stralucitoare + pantofi cu cior, o freza de idiviat* si ochelari de soare DG - Stiai ca cei mai multi cocalari isi iau haine din obor? Da, e adevarat! Macar sa invete si ei corect limba romana nu $unt $hm3k3r @m Fum3!* $i @m B@ni$$, poate nici eu nu vorbesc corect limba romana si poate am unele greseli dar cel putin nu scriu cu!@#$% etc. dar o sa dau cateva sinonime. Prosti, inculti, handicapati, idioti, tampiti, poseri, manelisti(asta trebuia primul).

| ILoveYouMore a răspuns:

Nu-i baga in seama un cocalar tot un cocalar ramane, nu ii baga in seama e treaba lor cum vb, FUNDITA?

| DeyCj a răspuns:

Păi no fiecare face ce îi poate capul.Eu îi mai numesc şi români ţiganizaţi. O cultură mediocră şi grandomani.Cu o atitudine în genul vai cine îs eu că am Dacie1310 „tunată"(adică cu ceva colante cu flăcări cumpărate de la chinezi şi spoilăre de opel cumpărate de la second şî date cu spray chinezesc de ăla ieftin)de exemplu. Dar de fapt îs proşti de pute locu după ei. Ignoră-i că asta o să îi doară cel mai tare că dacă nu au spectatori nici nu au la cine să se deie în spectacol
Apoi când eşti deservici poţi citii o carte, poţi povestii cu colega/colegul cu cre eşti deservici sau de ce nu te poţi juca pe telefon, măcar îţi mai sare plictiseala nu? happy

| iubi_duby75 a răspuns:

Daca esti de serviciu ai putea sa vb cu colegele atle prin smsuri sau sa te plimbi prin scoala sa vezi cine are educatie fizica smug
sau sa iti iei o foaie pe care sa desenezi.

si lasa cocalarii in pace.
fiecare om are defectele lui. daca ei sunt defecti la cap trebuie sa-i acceptam asa cum sunt happy.

pa pa! wave

| minu a răspuns:

Ce parere am? Pe rug cu ei! big grin laughing

| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

Da'le ignor ce bagi in seama toti retardatii?laughingDa'i in totalitarism vorba lu diriga mearolling on the floorSe baga si ei in seama ca muska-n lapte

| Pandaaaa a răspuns:

Nu le da grade laughing--ignora-i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar merita sa le dai atentie?
Nu le mai da grade, lasa'i in pace.
Astia sunt sinu se vor schimba, gandeste'te ce greu ne schimbam noi dar apoi sa schimbam o persoana.