| CatEyes28 a întrebat:

O intrebare cam idioata:

Voi ce parere aveti despre cocalari si pitipoance? laughing)))

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Fac parte din categoriile de oameni pe care nu le pot suporta, insa reusesc sa ii ignor cu succes, in general, atat timp cat sunt lasat in pace. Ma dezgusta, atunci cand stau sa ma gandesc la asta, dar sa zicem ca e dreptul fiecaruia sa se manifeste cum doreste.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare cu borsu masii au gusturi diferite iesite din comun.

| mona a răspuns:

Nu sunt genul meu...naspa

| DiamondEyes a răspuns:

Oameni fara viata. Uneori mi-e mila.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Oameni care incearca sa acopere lipsa neuronilor prin "fite".

| Vans a răspuns:

Da

| Seducatorul a răspuns:

Nu degeaba se cheama cocalari si pitipoancerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu este idioata, ea nu are nicio vina. Vinovatul (idiotul) este cel care a pus intrebarea.