| AnnaS98 a întrebat:

Hey! Am o problema cu pielea... este cam alba si as vrea sa obtin un bronz natural cat mai rapid, fara riscuri, pe o cale cat mai naturala. Nu vreau saloane de bronzare sai alt ceva, doar ceva de pus pe piele sau alt ceva... mrs love struck love struck love struckwinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iti recomand folosirea unui autobronzant (spray sau crema, preferabil spray).
Numai bine!

| Onurinho a răspuns:

Aruncate in noroi ...sau stai 1 saptamana fara sa te speliwinking

| Deennn a răspuns:

Incearca si tu o crema ceva.
thinking
De la Avon, un autobronzant.
batting eyelashes

| Ya`?..NeveRminD a răspuns:

Stiu ca exista o crema, cu care te dadeai pe piele, si in cateva secunde prindea un bronz lucios, si se lua cand te spalai. Cred ca e autobronzant. Eu nu am folosit niciodata nu am pielea alba.
Desi sa stii ca se poarta foarte mult pielea alba iarnahappy. Pe toti ii aud ca vor sa fie mai albi la piele. Si te poti bronza vara. Stai mai mult pe afara, eventual daca mergi la plaja, stai in apa. Te bronzezi mai repedebig grin.

XoXo, Dizz

| maria1973 a răspuns:

LA MULTI ANI tuturor domnisoarelor si doamnelor, PROMOTIA ramane valabila toata luna Martie! PROMOTIE, 45 RON sedinta de bronzare organica DHA, vino cu o prietena si platesti 40 RON sedinta, va astept, http://bronzare-organica.110mb.com/, pupici