| allynutsa a întrebat:

..Vine vara bine-mi parebig grin.Am o problema ce suna cam asa: eu sunt mai alba la ten..si pielea o am mai alba..Pana acum eu cand ma duceam la plaja..eu foloseam o crema cu un factor ridicat de protectie...ideea e ca vreau si eu sa fiu putin bronzata. Daca folosesc o crema care ajuta la bronzare mai rapida..uniforma..etc, ajuta in vreun fel? Stiu ca risc putin. pot face cancer de piele ..etc ..de la mai mult soare.dar mi-l asum.big grin

2 răspunsuri:
| JstGeorge a răspuns:

Pai daca vrei sa nu ai cancer si sa fi man brozanta. atunci stai in sutien cand iesi pe afara.sa te prinda sorele mai mult si nu faci cancer, si nici nu te bronzezi tare. pai ar tebui sa te uiti din 10 in 10 minute la spate cand esti la, mare

| InvisibleTouch a răspuns:

" Stiu ca risc putin. pot face cancer de piele ..etc ..de la mai mult soare.dar mi-l asum." Cat de mult ai gandit sa afirmi asa ceva? Nu pot sa cred ca exista persoane care fac asemenea afirmatii straight face Cauta sa vezi ce e cancerul si ce risti si dupa sa vorbesti!