| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Hey, am o problema de cand am reinstalat wind. si vreau sa ma ajutati daca puteti.
Deci, cand vreau sa copii ceva de pe net in format wordpad (ex. un referat), cand il deschid, nu-mi apare nici un scris.Doar patratele si alte simbluri.
Stiti ce anume ar trebui sa instalez sa mearga? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ashuuu a răspuns:

Poti incerca asa ceva : http://download.kappa.ro/action__file/id__176 :) ...instalezi si, normal, ar trebui sa nu mai faca figuri, daca nu merge nici atunci, deschide automatic update si lasa-l sa downloadeze cand inchizi compu, dupa ce deschizi pc-ul, inchide-l la loc ( daca nu te freak mereu ) ...si atunci ar trebui sa mearga bine :)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de Microsoft office, in care e inclus si Microsoft Word si dupa aia nu vei mai vedea patratele.