| Crisul1kk a întrebat:

Hey am o profa nasoala la muzicaa si ne pune sa cantam orice fel de melodie in af de rock rep (si chestii din astea). imi puteti spune si mie melodii care sa fie usor de cantat (care sa nu imi evidentieza vocea de "cantareata profesionista") preferabil cu putine note inalte big grin fundoy!:X

Răspuns Câştigător
| idontknowkay a răspuns:

Adela Popescu - Doar tu
Adela Popescu - Hai sa iertam
Adda - Satula de vorbe
Adda - Haos organizat
--- Nu sunt prea multe. oricum sper ca te-am ajutat ^^

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Gutza,baga Gutza! Platim, dam 1 leu!

| astamika24 a răspuns:

Poti sa incerci sa canti cat de prost...ea o sa isi dea seama de timbrul tau vocal si de cat de bine te pricepi...fii u si fie ce o fihappy