| Sheridanx a întrebat:

Hey.am primit o pereche de blugi, dar sunt cam stramti. Imi plac foarte mult si as vrea sa ii port. Aveti idee ce as putea sa le fac ca sa se mai.lase?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Dacă nu sunt prea strâmţi, încearcă să-i porţi şi, după un timp, vei vedea că se vor mai lăsa.
Numai bine!
Pumpkin Pie

4 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Pai, si eu aveam asa niste blugi. Cand i-am probat imi veneau perfect, si cand sa ii port m-am chinuit o gramada sa ii iau pe mine.
Nu trebuie sa slabesti.Cu timpul, dupa mai multe purtari nu vor mai fi stramti.

| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, cindy!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulțumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Sheridanx explică:

Pt.george.- nu am nevoie sa slabeschappy. sunt f.bine asa cum suntwinking

| george_3530 a răspuns:

Sa incerci sa slabestiwinking