| anonim_4396 a întrebat:

Daca port blugi stramti(tip,, Pana" sau,, Skinny Leg") ma fac pitipoanca?
Eu mi-am procurat astazi o pereche de un albastru inchis foarte frumos.
Dar nu stiu ce sa fac. MIE IMI PLAC.
Sa ma duc la scoala cu ei?
crying
Defapt,, pitipoanca" este cea care nu e cuminte, nu care poarte...blugi stramti...sau?crying

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Nu mai lua in seama orice idioata/idiot care a auzit de cuvantul "pitzipoanca" si-l foloseste absolut in orice propozitie.Pantalonul pana e la moda si nu are absolut nimic de-a face cu "pitsipoancele". Pitsipoanca e o tipa plina de silicon, plina de inele, cercei, lanturi, data cu un litru de parfum, toata dichisita care nu se mai suporta in haine nici macar ea apoi altii.Nu ai nimic de-a face cu aceste personaje.Deci poarta-ti pantalonasii fara grija. Pupici!

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ca sa fii pitipoanca trebuie sa ai si un comportament anume...nu numai imbracamintea.
eu port blugi stramti(nu lipiti de tot de picioare), si numai pitipoanca nu suntoh go on... poarta ce iti place, ce consideri ca iti vine bine, si nu te mai lua dupa toate vorbele aiurea.

| unknown a răspuns:

laughing nu, chiar deloc si nu poti sa te faci pitipoanca asa peste noaptelaughing

| αℓγήα ツ a răspuns:

Si eu port numai panahappy
nu`i neaparat ca esti pitipoanca daca porti pant de genu
pant de pitipoanca sunt colantii aia luciosi, de lac chatterbox

| foxi a răspuns:

La scoala ar trebui sa mergi sa inveti nu sa faci parada modei!

| AdRyAnA3 a răspuns:

Pai la mine la scoala se poarta blugi stramti depinde in ce clasa esti dar eu trec intra 7 si fetele care poarta la mine blugi stramti si nu sunt pitipoance.

| lalala0001 a răspuns:

Relax!
Nu inseamna ca esti pitsipoanca daca poti jeansi stramtsi.
Trebuie doar sa fii atenta cum ii combini si desigur sa ti se potriveasca.asta depinde de inaltimea, greutatea si forma corpului tau.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Nu, blugii sunt cei mai ok pentru scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avril parerea mea este sa portiblugi daca tie iti plac. daca ceilanti considera ca esti pitipoanca nu-i baga in seama pentru ca atunci le e ciuda, deci daca iti plac du-te cu ei la scoala ca si eu ma duc cu toate ca uni comenteaza eu nu-i bag in seama. pup dulce pe toti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingpoartai linistita cine tia bagat in cap chestiile astea? eu numai ca dinaia umblulaughing

| nilak a răspuns:

IO port pant stramti si nu-s coca ii super ok:X

| didux a răspuns:

Pff. eu numai cu de aia ma duc la scoala laughing)) hellloooo, pitipoanca se imbraca cu fuste scurte ...nu cu blugi laughing omg