| anonimathebest a întrebat:

Hey...am primit un decodor cu digi tv si are un program porno super-scarbos...cum fac sa il sterg?

Răspuns Câştigător
| ladybug17 a răspuns:

Buna! dai pe postul pe care vrei sa il stergi, si apesi pe butonul verde sau albastru, unul dintre acestea este cu functia de stergere! [ cred, am avut mai de mult de la digi tv si nu imi mai aduc aminte exact ] Sunt sigura ca o sa reusesti! Baftawinking

| anonimathebest explică (pentru ladybug17):

Ia uite ca am reusit! multumesc si tie si celorlalti care au raspuns.big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Il poti bloca, sau sa ii pui parola sa nu il poata accesa altcineva.nu mai stiu exact cum se face ia si butoneaza si tu pe acolo la telecomanda si ai sa-ti dai seama.de sters nu ai cum

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Nu te uiti la el, ce-i asa greu? Si super-scarbos? LOL...

| WweEdge a răspuns:

Daca ai digi mai intai dai pe ok sa iti arate lista cu programe si selectezi acel canal dar sa nu iesi de pe lista cu programe si apesi pe butonul ala mic si albastru si gata treaba. daca ai vreo nelamurire intraba-ma. Succes! Funda?