| Диана a întrebat:

Hey, am revenit cu alta problema legata de cablul de date. laughing Asa, deci cand il conectez la calculator si astept sa se transfere pozele de pe aparatul de fotografiat, imi da o eroare...
"Please insert the Compact Disc labeled 'Windows XP Professional Service Pack 2 CD' into your CD-ROM drive(Jhappy and then click OK."

Ce mai trebuie sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mda. asa am patit si eu.
singurul sfat pe care ti-l pot da e sa cumperi cititor de card.
arata ca un stck este in jur de 15 lei, bagi cardul in el si apoi cititorul in locul pentru USB. Si poti scoate pozele ff usor.

pa, pa.