| Name_3685 a întrebat:

HEy.am si eu 2 intrebarebig grin
1.acum cativa ani era o emisiune pe neptun tv despre secretele magiei, cum se numea?
2.de unde pot citi online cartea fetelor-descopera secretele care te ajuta sa fii extraordinara?
pls ajutorbig grin

1 răspuns:
| Westiee a răspuns:

1. Cam putine indicii. Neptun TV e un canal deja necunoscut si nu cred ca se uita prea multi la el deci nu prea are cine sa-ti dea un raspuns corect.

2. In ultima vreme totul e pe bani, nu mai gasesti carti online ca inainte! (Doar de cumparat)