| alish a întrebat:

Hey... am si eu o problemahappy am telefon sony ericson w880i [walkman] happy si am un program cu care pot face videoclipurihappy adica cu poze, texte, etchappy dar problema este ca nu pot pune muzicaacrying stiti cumva cu ce program[pe pc] as putea pune muzicaa? Fundita celui mai buna raspuns:X restul funda+ vot:* Multumesc Anticipat!big grin:X

1 răspuns:
| deny_7477 a răspuns:

Pai ce frate ni te lauzi noua ca ai tel care face videoclipuri sa st ca orice tacala poare face asta hai pa ca n-am timp de prostiile tale