| Love4ever.EU a întrebat:

Hey, am si eu o problema, mai bine zis, o intrebare! Si nu inteleg dc mi sa intampla asta!

Deci, eu sunt cu un baiat pe care il iubesc enorm, doar ca... noapte visez un prieten,(un baiat care, il simpatizez, nici vb de "iubire")in vis, acel baiat ma place f.tare...visez cum ma sarut cu el, si ca e inebuit dupa mine, ca ma tine in brate si ca si eu il plac pe el! Se intampla mereu sa il visez pe acest baiat, ca ma saruta si ca ma place, cred ca e 5 oara cand visez aratand asta!

La sc, cand ma intalnesc cu el... adica eu stiu ca el nu ma place, ma rog cateodata mai cred asta, dar.stiu ca nu e asa, stiu ca el ma considera o simpla colega si atat(cred )!

Dar, nu inteleg dc il visez asa? K ma place? Nu inteleg visul... si dc se repeta(nu la fel, dar arata acelasi lucru)? Voi ce credeti, sau ce ati intelege prin asta.De atatea ori... a?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Visele sunt inselatoare, iti dezvaluie o alta latura a personalitatii tale.Gandeste-te ce iti doresti cu adevarat de la baiatul cu care vrei sa fii.

2 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Eu cred ca tu chiar simti ceva pentru acest baiat. Dar decidete pe cine iubesti de fapt si pe cine placi.

| ..::JB_love::.. a răspuns:

Prerea mea este ca fara sa vrei ai inceput sa tii la baiatul ala si tot gandindu-te la el ai ajuns sa il visezi.