| SWEETY777ffff a întrebat:

Hey, am terminat a 8 si vreau sa merg pe stiinte ale naturii, insa nu ma pot hotara ce sa aleg dintre lazar si spiru? am auzit niste lucruri urate de lazar cum ca nu prea se face carte si profesorii nu isi dau interesul.Voi ce parere aveti?(am medie pentru ambele)

1 răspuns:
| Lαrisα a răspuns:

Daca nu ai o impresie buna despre Lazar, te poti duce la Spiru Haret. Este un liceu la fel de bun ca si Lazar. E decizia ta! Eu doar mi-am dat cu parerea.